27 Mart 2017 Pazartesi
Tarkan'ın Yeni Şarkısı: Aşk Gitti Bizden
 D&R VE  DMC'NİN  İŞBİRLİĞİYLE   KURULAN  İNTERNET YASAL MÜZİK PLATFORMU ‘'MUSICCLUB" YAYIN HAYATINA TARKAN'IN "OZAN ÇOLAKOĞLU 01" ALBÜMÜNDE YER ALAN YENİ ŞARKISI "AŞK GİTTİ BİZDEN" İLE BAŞLIYOR.  

Müzik dünyasının iki önemli kuruluşu  olan D&R ve Doğan Müzik Company (DMC) önemli bir işbirliğine imza atarak Türkiye'nin yasal şarkı ve albüm indirilebilecek yeni sitesi ‘'musicclub'ın yayın hayatını 1 Haziran'da başlatıyor.
 
AŞK GİTTİ BİZDEN bu yaz dillerden düşmeyecek...
 
Ozan Çolakoğlu'nun 01 albümünde yer alan, söz ve müzigi Tarkan'a ait olan ‘'Aşk Gitti Bizden'' e müzikseverler ilk kez ve sadece "musicclub" ayrıcalığıyla sahip olabilecekler.
 
Ozan Çolakoğlu'nun 01 adını taşıyan ve Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Sertab Erener, Yalın, Gülşen gibi starların yeni şarkılarının yer alacağı albümde çok yakında ilk kez ve sadece ‘'musicclub'' aracılığıyla ve  daha albüm yayınlanmadan  müzikseverlere 4,99 TL karşılığında sunulacak.
 
170.000 adet yerli şarkının ve binlerce albümün indirilebileceği siteye  www.musicclub.com.tr  veya www.dr.com.tr web adreslerinden ulaşılabiliyor. Sitede tek şarkı 0,99 TL'ye albüm ise 4,99 TL'ye müzikseverlere ulaştırılıyor.
PAYLAŞ            


Diğer Haberler