22 Şubat 2017 Çarşamba
DJ Prodüktör Hüseyin Karadayı 31 Aralık'ta Radyo D'de.104 D Radyo D'nin sürprizleri devam ediyor.DJ.Prodüktör Hüseyin Karadayı'da çok özel setiyle Radyo D'de. Yeni Yıla onunla girmek için 31 Aralık gecesi saat tam 24:00'te Radyo D'de olun.. HÜSEYİN KARADAYI

Son yıllarda Türkiye’de ve Avrupa’da, tarzı ve yarattığı müzik sounduyla çok beğenilen DJ - Prodüktör Hüseyin Karadayı, müzik ve dans severlerin gönlünü fethetmeye devam ediyor.  Hüseyin Karadayı, müzik yaşamına 1988 yılında baterist olarak adım attı. CONTRAST adlı grubu ile birçok barda funky, blues ve pop tarzı müzik yaptı. 1997 yılından bu yana pek çok popüler Türkçe parçaya remix hazırlayan Hüseyin Karadayı nostaljik parçalara remix yaparak müzik listelerinde "1" numaraya yükseldi.

Farklı tarzı ile dikkat çeken ünlü prodüktör albümlerinde Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Tarkan, Funda Arar, Ferhat Göçer, Mustafa Sandal, Cahit Berkay, Ziynet Sali , Burcu Güneş, Işın Karaca, Ege Çubukçu,  Asya, Betül Demir, Özcan Deniz, Aslı Güngör, Melis Sökmen, Burhan Öcal, Serkan Çağrı gibi birçok ünlü sanatçıyla çalıştı.

PAYLAŞ            


Diğer Haberler