27 Mart 2017 Pazartesi
Radyo D'nin Sponsorluğunda 4X4 Pony ve Köpek Festivali...
Kemer Country Atlı Spor Kulübü, Radyo D'nin sponsorluğunda 24 Ekim Cumartesi günü, 4X4 Köpek ve Pony Festivali'ne ev sahipliği yapıyor! 

4 ayaklı dostlarımızla eğlence dolu bir gün geçireceğimiz festivalde,Radyo D'nin müzikleriyle hayvanseverleri oyunlar, yarışmalar ve daha pek çok renkli aktivite bekliyor. 

Paket mamanızı kapın, çocuklarınız ve köpeklerinizle festivale katılın. Pony'ler ve köpekleri buluşturan 4X4 Festivali'ne katılım için etkinlik alanında satın alacağınız mamalar, festival sonunda toplanarak sahipsiz köpeklere gönderilecek.  

Festival günü yapılacak aktiviteler: Tasarım, at ve pet malzemeleri standları, bilgilendirme ve sahiplendirme çadırları, ücretsiz veterinerlik danışma hizmeti, köpek eğitim danışmanlığı, kitap imzalama noktaları, balon ve yüz boyama gibi çeşitli çocuk eğlence aktiviteleri  ve tüm gün devam edecek eğlenceli pony ve köpek yarışmaları...  

Toplanan mamalar, Hasdal Barınak Gönüllüleri ve Göktürk Hayvan Severler Derneği'ne arazi ve ormanda yaşayan sahipsiz köpeklerin beslenmesi için bağışlanacak

Tarih: 24 Ekim Cumartesi
Saat: 10:00-16:00
Yer: Kemer Country Atlı Spor Kulübü / Kemerburgaz-İstanbul

PAYLAŞ            


Diğer Haberler