27 Mart 2017 Pazartesi
Bengü'nün Yeni Albümü: Anlatacaklarım Var

Bengü yeni albümü "Anlatacaklarım Var" ile hayranlarının karşısına çıkıyor.  DMC etiketiyle piyasaya sürülen albümün prodüktörlüğünü de üstlenen Bengü, Nihat Odabaşı'nın çektiği video klibiyle de yakında ekranlarda olacak.

Pop müziğin sevilen sesi Bengü, bir önceki albümünden bir buçuk yıl sonra yepyeni bir çalışmayla müzikseverlerle buluşuyor. "Anlatacaklarım Var" adını verdiği yeni albümünde; söz ve müziği Zeki Güner' e ait olan Haberin Olsun ve Yaralı şarkılarına yer veren Bengü; bu şarkıların DJ Burak Yeter ve DJ Ufuk Akyıldız tarafından hazırlanan versiyonlarını da seslendirdi. Toplamda 7 parçanın bulunduğu albümdeki tüm düzenlemeler de Mustafa Ceceli' ye ait.  

Bu albüm Bengü için ayrı bir öneme sahip. İlk defa prodüktör koltuğuna da oturan Bengü "Yıllardır edindiğim tecrübeyle artık kendi işimin patronu oldum. Bu proje kendi prodüktörlüğümde çıkarttığım ilk proje, bu nedenle çok daha fazla titizlendim. Mustafa Ceceli ile de çok eski dostuz ve yıllar sonra bu albümde buluşarak çok iyi bir iş çıkardığımıza inanıyorum " diyor. 

Albüm fotoğrafları ve video klibi için kendini Nihat Odabaşı'na teslim eden Bengü, şarkısının yanı sıra çarpıcı görüntüleriyle de kendinden söz ettiriyor.
PAYLAŞ            


Diğer Haberler