23 Şubat 2017 Perşembe
Zakkum'dan yeni single: "Ben Böyle Değildim"

Zakkum; Ekim ayına, üç şarkıdan oluşan yepyeni bir stüdyo çalışmasıyla giriyor.  "Ben böyle değildim" ve "Üç dirhem" isimli iki yeni Zakkum şarkısının yer aldığı yeni single'da, halen müzik kanallarında gösterimi süren "Ahtapotlar" şarkısının akustik versiyonu da ilk defa CD formatında sunuluyor. 


"Ben Böyle Değildim" ismini taşıyan yeni Zakkum single'ının kayıtları, Ankara'da Midas'ın Kulaklığı stüdyosunda, Erkan Tatoğlu ile birlikte gerçekleştirildi. Single'da yer alan üç şarkının da sözleri Cem Senyücel'e, müziği ise Yusuf Demirkol'a ait...


DMC Müzik etiketi taşıyan yepyeni Zakkum çalışmasının ilk video klibi, single ile aynı ismi taşıyan "Ben Böyle Değildim" şarkısına çekildi. Yönetmenliğini Erkan Tatoğlu'nun gerçekleştirdiği yeni video klip, çoğu Zakkum videosu gibi gene Ankara'da çekildi. 


Grubun performans görüntülerinin çekimi, Ankara Mühye Köyü'nde  gerçekleştirilirken; "Anason" klibinden de hatırlanan konuk oyuncu Kurtuluş Şakirağaoğlu'nun drama çekimleri, Ankara Kuğulu Park ve Seğmenler Parkı'nda gerçekleştirildi.


Grup, 2013 başında çıkartacağı yeni albümün çalışmalarına da Ankara'da aralıksız devam ediyor.   


PAYLAŞ            


Diğer Haberler